Yhteystiedot

msonic Oy

Kalliosolantie 3
01740 Vantaa

Vaihde +358104398800

Noudot ja saapuva tavara:
Avoinna ma-pe klo 9-16
Suljettu 12-12.30 (lounastauko)

Ota yhteyttä

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutusosoite: 003722828933
OVT-tunnus: 003722828933
Operaattori: Apix Messaging Oy
Välittäjän tunnus: 003723327487

Huoltotilaus

Tarvitsevatko ostamasi tuotteet huoltoa? Täytä huoltotilaus, niin otamme yhteyttä sinuun mahdollisimman nopeasti.

Huoltotilaus

Tilaa msonic-uutiskirje





Olen kiinnostunut

Yleinen uutiskirje

Valitse miten haluat kuulla msonic oy:stä.

Voit aina poistua postituslistalta klikkaamalla viestin alareunassa olevaa unsubscribe-linkkiä.
Tietosuojaselosteen löydät sivultamme.

Yhteystiedot

users_image

Ossi Männikkö
Studio Sales Manager
ossi@msonic.fi
+358 40 501 6921

users_image

Janne Koivulahti
Lighting Sales Manager
janne@msonic.fi
+358 40 591 5484

users_image

Lari Paavilainen
Technical Support, Certified Instructor Avid
lari@msonic.fi
+358400618340

users_image

Mika Sopanen
Operations Manager
mika@msonic.fi
+358 40 124 6002

users_image

Kristian Merilahti
Warehouse
kristian@msonic.fi
+358 40 775 8854

users_image

Antti Tuoriniemi
Pro Audio Sales Manager
antti@msonic.fi
+358401260727