Yhteystiedot

msonic Oy

Kalliosolantie 3
01740 Vantaa

Noudot ja saapuva tavara:
Avoinna ma-pe klo 9-16
Suljettu 12-12:30 (lounastauko)

Ota yhteyttä

Verkkolaskutusosoite

Verkkolaskutusosoite: 003722828933
OVT-tunnus: 003722828933
Operaattori: Apix Messaging Oy
Välittäjän tunnus: 003723327487

Yhteystiedot

users_image

Kari Vanhalakka
Managing Director
kari@msonic.fi
+358 40 517 5599

users_image

Juha Kiuru
Lighting Sales Manager
juha@msonic.fi
+358 50 308 9895

users_image

Tero Hölttä
Pro Audio Sales Manager
tero@msonic.fi
+358 50 363 2233

users_image

Mika Sopanen
Operations Manager
mika@msonic.fi
+358 40 124 6002

users_image

Ossi Männikkö
Studio Sales Manager
ossi@msonic.fi
+358 40 501 6921

users_image

Reima Saarinen
Technical Support Live Sound
reima@msonic.fi
+358 40 0556 593

users_image

Lari Paavilainen
Technical Support Avid
lari@msonic.fi

users_image

Matti Salo
Marketing Manager
matti.salo@msonic.fi
+358 40 123 9833

users_image

Kristian Merilahti
Warehouse
kristian@msonic.fi
+358 40 775 8854