Hippotizer vuokrayritykset

Hippotizer Rental companies

Listasimme Suomessa Hippotizer-laitteistoja vuokraavat yritykset. Voit ottaa suoraan yhteyttä yritysten yhteyshenkilöihin, joiden yhteystiedot löydät tältä sivulta.

Puuttuuko yrityksesi listalta? Haluatko täydentää tietojanne? (Listaa päivitetty viimeksi 11.11..2019.)

Laita viestiä!

Lisätietoja: Johan West, johan@msonic.fi

 


 

Oy Aku’s Factory Ltd

Aurinkokuja 9, 33420 Tampere
www.akuntehdas.fi

Tero Salonen
tero.salonen@akuntehdas.fi
+358 40 543 6508

Petteri Pietikäinen
petteri.pietikainen@akuntehdas.fi
+358 40 531 7122

  • Hippotizer V4 Boreal DVIDL

 

Bright Finland Oy

Koivuvaarankuja 2, 01640 Vantaa
www.brightgroup.fi
Topi Rinne, +358 400 601 784, topi.rinne@brightgroup.fi

Toiviontie 1, 33920 Pirkkala
Matias Ojanen, +358 405 429 957, matias.ojanen@brightgroup.fi

  • Hippotizer V4 Amba, Karst, Boreal DVIDL
  • Hippotizer V4+ Amba+, Karst+ DVI, Boreal+ DP, Montane+

 

Capital AV

Karjalankatu 2C, 00520 Helsinki
www.capitalav.eu

Max Lapinsuo-Sylwén / Asiakkuuspäällikkö, myynti
max@capitalav.fi
+358 40 14 85 901

  • Hippotizer V4 Karst+ DVI, Montane+ RTX

 

Ledimedia

Kauppaneliö 13, 60120 Seinäjoki
Jari Nisula,
+358 40 088 2045
jari.nisula@ledimedia.fi

  • Hippotizer V4 Amba

 

Profilight

Tampereen Valtatie 12 LH1, 33100 Tampere

www.profilight.fi

Mika Ylijyrä +358 40 177 7777
info@profilight.fi

  • Hippotizer V4 Karst+ DVI